Praktinė patirtis

Technologijos

-1-

optimizuotas architektūra

INFINICOIL

„MICHELIN“ PATVARUMAS BĖGANT KILOMETRAMS.

Vientisa plieninė viela, kurios ilgis gali siekti iki 400 metrų, suteikia gaminiui daugiau stabilumo per visą jo naudojimo laikotarpį. Didesnis padangos patvarumas esant didesniam apkrovos indeksui ar sunkesnėmis naudojimo sąlygomis leidžia jums važiuoti visiškai be įtampos.

POWERCOIL

PATVARUMAS IR MAŽESNIS PASIPRIEŠINIMAS RIEDĖJIMUI

Naujos rūšies tvirtos plieninės vielos leidžia sumažinti padangos masę, karkasui suteikia daugiau patvarumo ir sumažina pasipriešinimą riedėjimui.

Naujos medžiagos

CARBION

„MICHELIN“ ILGAAMŽIŠKUMAS KIEKVIENĄ DIENĄ

Naudojant pažangų mišinių gamybos būdą, kai tam tikros sudėtinės padangos protektoriaus dalys maišomos skystos, sukurta medžiaga. Taip gaunama medžiaga yra vientisesnė, ir padidina padangos nuvažiuotų kilometrų skaičių.

SILICION

DAUGIAU KVARCO, MAŽESNĖS DEGALŲ SĄNAUDOS

Protektoriaus sudėtyje panaudojus didelį kiekį kvarco, bendrovei „Michelin“ pavyko pastumti pasipriešinimo riedėjimui ribas , kad jūs galėtumėte sutaupyti degalų, ir nesumažinti jūsų automobilio padangų ilgaamžiškumo.

Regeneruojantis protektoriaus raštas

REGENION

„MICHELIN“ SUKIBIMAS KIEKVIENĄ KILOMETRĄ

Trimatėmis metalinėmis formomis sukurtas kiekvieną kilometrą atsinaujantis padangos protektorius buvo sukurtas, kad padangos gerai sukibtų su kelio paviršiumi visą padangos naudojimo laikotarpį, visomis kelio sąlygomis. Naudojant padangą ant jos paviršiaus atsiranda naujų griovelių, kad jūs ir toliau galėtumėte judėti pirmyn.

RFID

Radijo dažnio atpažinimo (RDA) lustas yra sumanus, bevielis elektroninis įrenginys, kuris gali būti naudojamas  atpažinti unikalius daiktus pagal standartinę sistemą, siekiant išsaugoti ir perduoti atitinkamus duomenis. Klientai naudodamiesi RDA skaitytuvu ir programine įranga gali sekti savo padangų parką ir optimizuoti atsargų valdymą.

picto-rfid-02

 „Michelin“ padangų gamyba: nepaprastai įdomi istorija!

Sunkvežimių padangų gamybos procesas: