Paslaugos

MICHELIN TireLog™

Jūsų transporto priemonių parką sudaro iki 20 sunkvežimių? Jūs kontroliuojate savo padangas pats? Ši dažnai sudėtinga priežiūra atima nemažai jūsų brangaus laiko. Todėl Michelin sukūrė naują „MICHELIN TireLog™“ programėlę, kuri padės jums palengvinti sunkų darbą ir pavers jį daug paprastesniu laiką taupančiu procesu.

Sutaupykite savo brangų laiką su:

Available on the iPhone App Store Android app on Google play
 

„TireLog™“ : Tai telefono programėlė kuri palengvins jūsų darbą.

„TireLog™“ yra nemokama išmaniųjų telefonų programėlė kuri padeda kontroliuoti visą svarbią informaciją apie jūsų padangų valdymą ir priežiūrą, tokią kaip ridą, datas kada padanga-os buvo restauruota-os ar buvo atliktas protektoriaus pagilinimas, bei daug daugiau.

Su „Michelin TireLog™“ programėle, tai daug paprasčiau! 

TireLog™

Trys svarios priežastys kodėl turėtumėte naudoti „TireLog™“ programėlę

Tirecare-picto-gaindetemps

Laiko taupymas

Varginančių paieškų dienos baigėsi. Visa naudinga padangų valdymui informacija yra tiesiai jūsų rankoje su „Tire Log™“ programėle, suteikiančia galimybę akimirksniu peržiūrėti ir pakoreguoti visą reikimą informaciją jūsų transporto parko sunkvežimių padangų valdymui.

Tirecare-picto-economies

Pinigų taupymas

Tiksliai valdant transporto priemonių parką, galite optimizuoti padangų ilgalaikį ir trumpalaikį efektyvumą, bei supaprastinti padangų ataskaitų programą.

Tirecare-picto-planification

Lengvesnis priežiūros planavimas

Palengvintas duomenų įvedimas į sistemą padės suplanuokite datas padangų gilinimui, restauravimui ar pakeitimui naujomis.

Kaip tai veikia?

TireLog™